Eron Plus

Eron Plus to innowacyjny zestaw dwóch preparatów, które mają za zadanie wzmocnić erekcję. W skład zestawu wchodzą kapsułki do codziennego stosowania, które w naturalny i bezpieczny sposób wpływają na sprawność seksualną mężczyzny oraz tabletki Eron Plus Before, które zażywa się na 2 godziny przed stosunkiem w celu bezpośredniego stymulowania i wzmocnienia erekcji. Co ważne, oba produkty zawierają tylko i wyłącznie naturalne składniki – są skuteczne i bezpieczne dla organizmu.

Jak działa preparat Eron Plus?

Stosowanie tabletek Eron Plus gwarantuje:

– dłuższy i intensywniejszy seks,

– wyeliminowanie kłopotów z erekcją,

– kontrolowanie sytuacji w łóżku,

– poprawę samopoczucia i podniesienie samooceny mężczyzny,

– polepszenie się relacji w związku.

Dla kogo przeznaczony jest produkt Eron Plus?

– dla mężczyzn, którzy pragną kochać się dłużej i intensywniej,

– dla par chcących poprawić swoje stosunki seksualne,

– dla osób poszukujących bezpiecznego i naturalnego rozwiązania problemów z erekcją.

Jaki jest skład Eron Plus?

Eron Plus zawiera w 100 % naturalny skład – nie zawiera żadnych niepożądanych substancji, które mogłyby wywołać jakieś skutki uboczne i zaszkodzić organizmowi mężczyzny. Formuła Eron Plus została opracowana w renomowanym laboratorium z uwzględnieniem najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa. Produkt zawiera tylko skuteczne składniki, takie jak l-arginina, korzeń maca, buzdyganek ziemny, żeń-szeń koreański, kozieradka pospolita, które bezpośrednio wpływają i eliminują przyczyny zaburzeń erekcji.

Badania na temat skuteczności Eron Plus – aż 85 % zadowolonych mężczyzn!

Jak wynika z przeprowadzonych badań, formuła produktów Eron Plus i Eron Plus Before pomaga uzyskać najlepsze efekty w walce z zaburzeniami erekcji. L-arginina powoduje, że sprawność seksualna mężczyzn rośnie, korzeń maca sprawia, że erekcje są silniejsze i dłuższe (badanie opublikowane w magazynie „CHS Neuroscience & Therapeutics” w roku 2008 i w magazynie „Andrologia” w 2009 roku), z kolei kozieradka podnosi libido i dodaje energii (badanie kliniczne z 2011 roku) oraz zwiększa poziom testosteronu („Gencor Nutrients”, 2008 rok). Aż 85 % mężczyzn, których stosowało Eron Plus potwierdza jego skuteczność i poleca go innym w walce z zaburzeniami erekcji.

Jak stosować Eron Plus oraz gdzie go kupić?

Eron Plus stosujemy każdego dnia po 2 tabletki – rano i po południu. Natomiast dodatkowy produkt Eron Plus Before zażywamy na 2 godziny przed stosunkiem (2-4 tabletek). Kapsułki popijamy zawsze wodą.

Oczywiście najlepiej jest dokonać zakupu produktu bezpośrednio u producenta, bo tylko w taki sposób zyskujemy gwarancję, że otrzymamy w pełni oryginalny, skuteczny i bezpieczny preparat. Jaka jest cena Eton Plus? Jeden zestaw kosztuje 179 zł, jednak producent oferuje specjalną promocję – przy zakupie 3 zestawów, kolejne 3 otrzymamy zupełnie za darmo!